PRO VYSTAVOVATELE

Veletrh Minerály a drahé kameny se koná ve stejné hale a ve stejném termínu jako veletrh Sběratel – největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, pohlednic a dalšího sběratelství ve střední Evropě.

Díky této synergii můžete očekávat na 10 000 zákazníků z celého světa. Na veletrh Minerály a drahé kameny však zveme návštěvníky také speciálně cílenou reklamní kampaní, jež intenzivně probíhá dva měsíce před veletrhem. Zahrnuje billboardy s reklamou na Minerály a drahé kameny, plakátovací plochy na pět stech zastávkách MHD po celé Praze, rozhlasové spoty na stanicích Kiss, Radio Beat a Country radio a reklamu na internetu v sítích sklik, adwords a facebook. Více než 10 000 potenciálních návštěvníků, které sdružuje náš věrnostní program „Klan sběratelů“, pak dostane vstupenku na veletrh zdarma.

Ženy a děti, které tvoří početnou návštěvnickou skupinu Minerálů a drahých kamenu mají navíc vstup na veletrh zdarma.

Využijte možnosti oslovit najednou obrovskou skupinu zákazníků z domova i ze zahraničí, kteří po dlouhé letní přestávce, kdy se neorganizují žádné burzy ani veletrhy, jsou připraveni nakupovat!

 

 

 

6. – 7. září 2024

 


Přihlášku – ceník si můžete stáhnout zde

 

 

 


Datum konání

6. – 7. září 2024

Místo konání

PVA EXPO PRAHA Letňany
Beranových 667
Praha 9

Montáž – instalace

Čtvrtek
14:00 – 19:00 hod.

Pátek
7:00 – 10:00 hod.

Demontáž

Sobota
17:00 – 20:00 hod.

Otevírací doba pro veřejnost

Čtvrtek
Pro obchodníky ve čtvrtek již od 16.00 do 19.00 hodin

Pátek
10:00 – 18:00 hod.
Pro obchodníky v pátek již od 9.00 do 18.00 hodin

Sobota
10:00 – 17:00 hod.

Registrace vystavovatelů

Všichni vystavovatelé jsou povinni registrovat se na vedení veletrhu. Registrační místo bude umístěno ve vstupní hale (Foyer) a bude v provozu po celou dobu montáže, konání výstavy a demontáže. Vystavovatelé se mohou registrovat již ve čtvrtek od 14.00 – 19.00 hodin nebo pátek od 8.00 – 10.00 hodin. Při registraci vystavovatelé zároveň obdrží vystavovatelské průkazy. Výjimečně zde mohou zaplatit v hotovosti za pronájem stánku nebo stolu, neučiní-li tak na základě zaslané faktury. Bez uhrazeného nájmu nebude přidělena prodejní plocha.

Platební podmínky

Vystavovatel je povinen zaplatit nájemné za stánek, plochu nebo stůl do data vyznačeného na faktuře. Před veletrhem zasílá pořadatel vystavovateli plánek výstavní plochy, avšak pouze v případě, že vystavovatel již uhradil fakturu.

Vlastní osvětlení

Vystavovatel, který si přinese vlastní osvětlení k pronajatému stolu, je povinen nahlásit předem organizátorům spotřebu el. energie, popř. příkon osvětlovací aparatury. Je velké nebezpečí přetížení el. rozvodů a tím i následného požáru. Spotřeba el. energie z vlastních zdrojů bude zpoplatněna.

Ostraha

V průběhu akce a také přes noc bude na místě přítomna ostraha, avšak za ponechané věci neručíme.

Parkování

Parkování je možné přímo v areálu výstaviště

Propagace akce

Pořadatel připravuje pro veletrh kompletní reklamní kampaň.

Všeobecné podmínky účasti

Mapa