UBYTOVÁNÍ

Hotel Pawlovnia ***

www.hotelpawlovnia.cz

Hotel PAWLOVNIA, který leží jen pár minut od výstaviště PVA EXPO Letňany, nabízí kvalitní ubytování v Praze v patnácti velmi dobře vybavených hotelových pokojích (včetně přistýlek pro 33 osob). Každý pokoj našeho hotelu je vybaven TV se satelitním vysíláním, telefonem, přípojkou na internet, klimatizací, minibarem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je také samostatná koupelna a WC na každém z pokojů. V hotelu je k dispozici výtah a jeden bezbariérový pokoj. Zavítat k nám můžete samozřejmě i se svým čtyřnohým miláčkem. Pokud přijedete autem, bude Vám k dispozici uzavřené hotelové parkoviště zdarma. Mapa.

 

Hotel Blue Orange ****

www.blueorange.cz

Blue Orange hotel nabízí 12 pokojů manažerského typu. Kromě LCD TV, trezoru a minibaru určitě oceníte připojení na internet. Předností hotelu je především vlastní parkoviště a špičkově zařízený a plně klimatizovaný health club. Blue Orange je příjemné místo které uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů. Hotel se nachází pouhé tři minuty cesty od výstaviště PVA Expo. V health clubu se nachází cardiofitness, posilovna, squash, golf, indoor cycling a pohybové studio, sauna a whirlpool. Blue Orange je příjemné místo které uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů. Mapa.

 

Hotel Marie-Luisa ***

www.marie-luisa.cz

Hotel „Marie-Luisa“ ***  Vás přivítá příjemným domácím prostředím. Nachází se v klidné části Prahy, pouhých 15 minut jízdy do centra města. Najdete zde 29 příjemně zařízených pokojů, vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV, SAT, telefonem. Pro chvíle odpočinku a relaxace jsou zde k dispozici sauna, solárium, bazén, tenisový kurt, krásná zahrada kolem hotelu, bar a restaurace. Mapa.

 

Absolutum Boutique Hotel **** Praha

www.absolutumhotel.cz

Absolutum hotel je nový boutique hotel v Praze se stylovou restaurací fresh restaurant Salut, barem a wellness studiem. Působí velmi vřelým, přírodním a útulným dojmem. Hotel nabízí pohodlí domova, srdečnost a bezpečnost jak pro VIP hosty, tak i pro obchodní klientelu a také pro turisty. Samozřejmostí je vysokorychlostní WI-FI připojení ve všech prostorách hotelu, faxový servis a další služby jako je například golfová driving range v bezprostřední blízkosti hotelu. Boutique hotel Absolutum má výbornou dopravní dostupnost a vlastní parkoviště. Součástí služeb je inspirativní kuchyně restaurace Salut a nezapomenutelný zážitek ve wellness studiu Infinit. Mapa.