PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Datum

6. – 7. září 2024

Místo konání

Hala 2D (přímo navazuje na halu 2)

PVA EXPO PRAHA Letňany
Beranových 667
Praha 9

Veletržní hala má bezbariérový přístup.

Otevírací doba

Pátek: 10:00 – 18:00 hod.
Sobota: 10:00 – 17:00 hod.

Vstupné

Vstupné: 150,- Kč
Ženy a mládež do 18 let mají na veletrh vstup zdarma!

Parkování

Parkování je možné za 200,- Kč.

Poradenství

Na veletrhu si můžete nechat bezplatně ocenit vlastní donesené sbírky a šperky soudním znalcem v oboru drahé kovy a kameny panem Karlem Maříkem (firma Mineral & Gem Collection). Na veletrhu Sběratel pak ryzost a kvalitu zlatých šperků od Puncovního úřadu. Nezávislí znalci z profesních organizací jako Svaz českých filatelistů, Česká numismatická společnost, Klub sběratelů telefonních karet nebo Muzeum cenných papírů pak ocení také poštovní známky, mince, telefonní karty nebo staré akcie.

Jak se k nám dostanete?

Městskou hromadnou dopravou

Nejpohodlnější doprava do areálu výstaviště je linkou metra C do stanice Letňany. Od metra je to pak na výstaviště přibližně pět minut chůze, areál je v pohledové vzdálenosti. Cesta z centra např. od Hlavního nádraží trvá metrem cca 20 minut.

Autem

Výstaviště je napojeno na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan a Berlína, který je součástí pražského rychlostního okruhu. Co zadat do navigace: ulice Beranových 667, nebo GPS souřadnice 50°7’46.54″N,14°30’51.48″E.

Parkovací prostory mají kapacitu až 700 míst uvnitř areálu a 3800 míst v bezprostřední blízkosti výstaviště. Organizátoři veletrhu Sběratel neprovozují parkoviště ani z něj nemají žádný profit, parkoviště je zcela v režii majitele výstaviště společnosti ABF.