PRO VYSTAVOVATELE

Veletrh Minerály a drahé kameny se koná ve stejné hale a ve stejném termínu jako veletrh Sběratel – největší setkání sběratelů poštovních známek, mincí, pohlednic a dalšího sběratelství ve střední Evropě.

Díky této synergii můžete očekávat na 10 000 zákazníků z celého světa. Na veletrh Minerály a drahé kameny však zveme návštěvníky také speciálně cílenou reklamní kampaní, jež intenzivně probíhá dva měsíce před veletrhem. Zahrnuje billboardy s reklamou na Minerály a drahé kameny, plakátovací plochy na pět stech zastávkách MHD po celé Praze, rozhlasové spoty na stanicích Kiss, Radio Beat a Country radio a reklamu na internetu v sítích sklik, adwords a facebook. Více než 10 000 potenciálních návštěvníků, které sdružuje náš věrnostní program „Klan sběratelů“, pak dostane vstupenku na veletrh zdarma.

Ženy a děti, které tvoří početnou návštěvnickou skupinu Minerálů a drahých kamenu mají navíc vstup na veletrh zdarma.

Využijte možnosti oslovit najednou obrovskou skupinu zákazníků z domova i ze zahraničí, kteří po dlouhé letní přestávce, kdy se neorganizují žádné burzy ani veletrhy, jsou připraveni nakupovat!

Pro vystavovatele je na akci navíc připraven speciální Relax Lounge, tedy oddělená zóna, kde jim je k dispozici lehké občerstvení a výběr alko a nealko nápojů zdarma. Mohou si zde odpočinout od ruchu veletrhu nebo vést separátní jednání se svými významnými klienty.

 

 

11. – 12. září 2020

 


CENÍK A PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI


4 – 13 metrů stolu2.970 Kč / mVAŠE CENA PRO ROK 20202.376 Kč / m

3 metry stolu3.360 / mVAŠE CENA PRO ROK 20202.688 Kč / m

2 metry stolu3.760 / m VAŠE CENA PRO ROK 20203.008 Kč / m

1 metr stolu3.860 Kč / mVAŠE CENA PRO ROK 20203.088 Kč / m

                         – PŘIHLÁSIT SE –

Cena zahrnuje pronájem plochy, stolu, židle a osvětlení. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Pokud máte zájem o jinou formu prezentace – veletržní stánek nebo pouze plochu pro vlastní stánek, prosím, neváhejte nás kontaktovat.


Datum konání

11. – 12. září 2020

Místo konání

PVA EXPO PRAHA Letňany
Beranových 667
Praha 9

Montáž – instalace

Čtvrtek
14:00 – 19:00 hod.

Pátek
7:00 – 10:00 hod.

Demontáž

Sobota
17:00 – 20:00 hod.

Otevírací doba pro veřejnost

Pátek
10:00 – 18:00 hod.

Sobota
10:00 – 17:00 hod.

Registrace vystavovatelů

Všichni vystavovatelé jsou povinni registrovat se na vedení veletrhu. Registrační místo bude umístěno ve vstupní hale (Foyer) a bude v provozu po celou dobu montáže, konání výstavy a demontáže. Vystavovatelé se mohou registrovat již ve čtvrtek od 14.00 – 19.00 hodin nebo pátek od 8.00 – 10.00 hodin. Při registraci vystavovatelé zároveň obdrží vystavovatelské průkazy.Výjimečně zde mohou zaplatit v hotovosti za pronájem stánku nebo stolu, neučiní-li tak na základě zaslané faktury. Bez uhrazeného nájmu nebude přidělena prodejní plocha.

Platební podmínky

Vystavovatel je povinen zaplatit nájemné za stánek, plochu nebo stůl do data vyznačeného na faktuře. Před veletrhem zasílá pořadatel vystavovateli plánek výstavní plochy, avšak pouze v případě, že vystavovatel již uhradil fakturu.

Vlastní osvětlení

Vystavovatel, který si přinese vlastní osvětlení k pronajatému stolu, je povinen nahlásit předem organizátorům spotřebu el. energie, popř. příkon osvětlovací aparatury. Je velké nebezpečí přetížení el. rozvodů a tím i následného požáru. Spotřeba el. energie z vlastních zdrojů bude zpoplatněna.

Ostraha

V průběhu akce a také přes noc bude na místě přítomna ostraha, avšak za ponechané věci neručíme.

Parkování

Parkování je možné přímo v areálu výstaviště

Propagace akce

Pořadatel připravuje pro veletrh kompletní reklamní kampaň.

Všeobecné podmínky účasti

Mapa